Βραδιά KZL Video Music Awards
![](https://peratzounia.gr/blog/wp-content/uploads/2020/02/kzl-awards.jpg)
Το Σάββατο 1 Φεβρουαρίου 2020 οι ΚΚΘ κυνηγοί και όχι μόνο περπάτησαν στο κόκκινο χαλί του Θεατρικού Σταθμού Ηρακλείου! Λαμπεροί καλεσμένοι, ζεστή ατμόσφαιρα, πολύ γέλιο αλλά και συγκίνηση!!!Παρουσιάστρια των KZL Video Music Awards η Μαίρη Καριωτάκη!
Στο κλείσιμο της βραδιάς προβλήθηκε σε πρώτη παγκόσμια μετάδοση η ταινία μικρού μήκους της ομάδας μας “Αλεκατρίδες” !!!
Στον παρακάτω σύνδεσμο θα βρείτε πλούσιο φωτογραφικό υλικό: